Adjusts Up to 60"w - 72"h, 84"h & 96"h: Sky Scraper Rigid Graphic Mounts
Adjusts Up to 60"w - 72"h, 84"h & 96"h: Sky Scraper Rigid Graphic Mounts
SKU: SKMM AX
$355.41 - $439.05
| SKU Number: | SKMM AX |
|---|---|
| Minimum Quantity For Online Orders: | 1 |
| Carton Quantity: | 1 |
| Product Type: | Sign Holders |
| Placement Type: | Floor |
| Material: | Metal |
| Size: | 72"h, 84"h & 96"h, Graphics Can Start At Any Height |
| Height(s): | 72", 84", 96" |
| Capacity: | 1/2" |
| Number of Sides: | 2 |
| Holds: | 1/2" Graphics |
| Color(s): | Black, Silver |
| Base Style: | Oval |
| Features: | Portable, Lightweight |